Mecenas Michał Lenczewski, dla klientów – Michał. Adwokat przedsiębiorców, przedsiębiorca wśród adwokatów. Zaangażowany w sprawy swoich klientów, doskonale zorganizowany i otwarty na nowe technologie. Uwielbia pracować ze startupami, ale prowadzi również stałą obsługę prawną dużych podmiotów, takich jak np. Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S. A.

Bariery prawne zamienia w perspektywy, a opinie prawne w pomoc w podejmowaniu decyzji. Przedstawia rozwiązania prawne w oparciu o szeroki kontekst i specyfikę branży. Podejmuje się skomplikowanych zagadnień i pionierskich wdrożeń. Zajmuje się obsługą prawną pierwszego w Polsce wdrożenia rewolucyjnej technologii 5G, a łączna wartość obsługiwanych przez Michała Lenczewskiego projektów przekroczyła już kwotę 100 000 000 zł. Jest doskonałym mediatorem. Dzięki połączeniu wiedzy prawniczej z umiejętnościami miękkimi wynegocjował dla swoich Klientów kontrakty o wielomilionowej wartości i z sukcesem zakończył dziesiątki sporów na przedsądowym etapie. Problemy przedsiębiorców rozwiązuje nie tylko w oparciu o przepisy procedury, lecz również na podstawie doświadczenia biznesowego. Mecenas Michał Lenczewski jest współorganizatorem Łódzkiej Grupy Inwestycyjnej i z sukcesem obsługuje deweloperów. Docenia lekarzy, farmaceutów i ze zrozumieniem przedstawia rozwiązania dla branży medycznej. Michał Lenczewski jest prawnikiem w trzecim pokoleniu, a przy tym adwokatem tworzącym innowacyjne środowisko obsługi prawnej biznesu.

W portfolio prowadzonych przez Michała Lenczewskiego szkoleń znajdują się zagadnienia dotyczące prawa nieruchomości oraz pomocy publicznej. Odbiorcami wykładów są przede wszystkim podmioty inwestujące na rynku nieruchomości oraz operatorzy projektów finansowanych ze środków europejskich.

Dobry kontakt z klientami zawdzięcza otwartości i dużej grupie przyjaciół. Zaufanie klientów buduje rzetelnością i odpowiedzialnością za powierzone mu sprawy. Długo pozował do zdjęcia bez szerokiego uśmiechu, ale nikt nie jest idealny.