Dobrze się składa, że szukasz pracy

Szukamy świetnych prawników, z którymi będziemy się lubić, nie tylko pracować. Nasze partnerskie podejście to przywileje, ale również dbałość o zasadę wzajemności. Nie oczekujemy doktoratu z każdej dziedziny prawa. Jesteśmy przekonani, że kluczowy jest warsztat pracy sprzyjający ciągłemu doskonaleniu. Zapewniamy możliwość pracy zdalnej w elastycznych godzinach, obdarzamy zaufaniem i oczekujemy poczucia odpowiedzialności. Uważamy, że tylko wspólna wizja rozwoju i spójne wartości, pozwalają na osiąganie znakomitych rezultatów.

Porozmawiajmy.
Poznajmy się.

Stanowiska

Adwokat / Radca prawny

Obowiązki:

  1. obsługa operatorów funduszy unijnych oraz akceleratorów technologii;
  2. współpraca z klientami biznesowymi;
  3. przygotowywanie i opiniowanie umów oraz innych dokumentów pod kątem prawno – podatkowym;
  4. prowadzenie spraw przed sądami oraz organami administracyjnymi;
  5. bieżące monitorowanie i analiza zmian przepisów prawa gospodarczego i podatkowego.

Kwalifikacje:

  1. posiadanie tytułu zawodowego adwokata lub radcy prawnego;
  2. poczucie odpowiedzialności, zaangażowanie;
  3. dobra organizacja, dokładność;
  4. umiejętność i chęć samodoskonalenia;
  5. kompetencje 4K: komunikacja, kooperacja, kreatywność, krytycyzm;
  6. mile widziana znajomość biegła języka angielskiego lub niemieckiego.

Wynagrodzenie:

Atrakcyjny ryczałt lub wieloskładnikowe wynagrodzenie zapewniające solidne fundamenty i umożliwiające osiągnięcie ponadprzeciętnego wynagrodzenia.

Dziękujemy za zainteresowanie ogłoszeniem. To miłe, że chcesz wysłać do nas CV. Prześlij je na adres: kancelaria@blh.pl.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Wyślij nam swoje CV.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach w celu realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji”. Informujemy, że administratorem danych jest BLH Lenczewski, Szlawski, Godyń Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. p. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.