Marcin Trzeciak jest radcą prawnym w BLH i absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Łódzkim. Prowadzi obsługę prawną Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A., wspiera, przedsiębiorców z branży IT, budowlanej oraz startupy. Świadczył usługi prawne dla sektora bankowego w jednej z największych międzynarodowych Kancelarii prawniczych w Polsce.

W BLH Marcin jest odpowiedzialny za obsługę klientów biznesowych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie gospodarczym i spółek. W kręgu jego zainteresowań leży również prawo nowych technologii, w tym w szczególności technologia blockchain.

Marcin swoją pracę wykonuje z pasją, zaangażowaniem i dokładnością, a klienci cenią u niego rzetelność i profesjonalizm. Przy sporządzaniu umów, opinii i analiz prawnych Marcin kładzie duży nacisk na wymiar praktyczny przedstawiając potencjalne biznesowe scenariusze.

Pracując z Marcinem, Klienci mają pewność prawidłowej identyfikacji problemu oraz otrzymania propozycji optymalnych i zindywidualizowanych rozwiązań. Współpraca z Marcinem opiera się na kompleksowej profesjonalnej obsłudze prawnej oraz sprawnej i merytorycznej komunikacji.

Marcin prowadzi obsługę prawną w języku polskim i angielskim.