Maciej jako radca prawny od początku swojej drogi zawodowej doradza przedsiębiorcom specjalizując się w tematyce korporacyjnej, podatkowej oraz prawa gospodarczego. Wspiera Klientów w przeprowadzaniu transakcji inwestycyjnych i w przekształceniach oraz dobiera optymalne struktury do zamierzeń biznesowych. Tworzy i negocjuje umowy inwestycyjne oraz porozumienia pomiędzy wspólnikami. Przeprowadza również badania Due Diligence, które pozwalają określić ryzyko inwestycji. Ponadto ma bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów anglojęzycznych, w tym w świadczeniu usług softlandingu.

Świetnie rozumie branżę IT, a branża IT rozumie jego. Opracowuje i przeprowadza procesy restrukturyzacji zatrudnienia i reorganizacji korporacyjnej w software house’ach i podmiotach z branży GameDev.

Maciej, wykorzystując doświadczenia ze styku prawa i biznesu, stosuje metodykę compliance – woli zapobiegać niż leczyć. Dlatego duży nacisk kładzie na wszechstronne i kompleksowe zabezpieczenie działalności Klientów, aby nie generować zbędnego ryzyka.

Ukończył Studium Menedżerskie MiniMBA PAM Center we współpracy z Minot State University, USA, co pozwala mu jeszcze lepiej rozumieć aktualne potrzeby biznesu i być skutecznym doradcą kadry menedżerskiej, z którą się świetnie rozumie.

Maciej obsługuje Klientów w języku polskim i angielskim.